Hakkımda

İnsanın kendisini anlatması zor biraz süslesem kendini övüyo derler.Ben yazayım da artık siz karar verin.Size kendimden bahsederken amaçlarımı umutlarımıda yazacağım inşallah beğenirsiniz.

1991 yılında Eskişehir’de doğdum ve hala Eskişehirdeyim.Yemeğe olan ilgim küçükken başlamadı maalesef :) Küçükken öğrendiğim yemekler sırasıyla: yumurta, lapa makarna,çaylı kek..

Lise yıllarında başladım yemek yapmaya.Annemin zoruyla oldu.Eskişehir Odunpazarı Belediyesi’nin daha önce bilsiyar kursuna gitmiştim.Tekrar kayıtlarında annem Yemek hazırlama ve pişirme kursunu işaretledi benim için.Ben başka kursları işaretlemiştim.Olacak ya iki üç hafta sonra bir telefon yemek kursumuza kabul edildiniz diye.

Annem haricinde sevinen yok.Ben ne olacağını bilmiyorum.Babam başka kursa git diyor felan filan…Başladık kursa orada hevesim geldi yemek yapmaya bana amaç oldu mesleğim olmasını istiyorum artık.Gastronomi ve mutfak sanatları istiyorum.Bu sene meslek lisesi mezunu olduğum için ek puan gelmedi ve kazanamadım.İnşallah bu sene olacak.

Yaptığım yemekleri severek yapıyorum.Yaptıkça mutlu oluyorum.İşte bu da benim mutfak sırlarım severek mutlu olarak yaptıklarım.Sizlerden gelenler ve gelecekler için teşekkür ediyorum.

Sevgiyle kalın….

Bana ulaşacağınız yerler.

http://twitter.com/#!/Teraskeyfim

teraskeyfim@hotmail.com

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.166686646731922.43530.100001717624473&type=3#!/pages/Teras-Keyfim/182664898493589?sk=wall

 

5 thoughts on “Hakkımda”

  1. merve hanım merhabalar tarifleriniz çok başarılı ellerinize sağlık..benımde ufak tefek tariflerim var ve böyle bir blog açmak ıçın neler yapılır hıç bılmıyorum bana yol gosterebılır mısınız…

    1. Merhabalar Rabia hanım öncelikle çok teşekkür ediyorum bloğumu beğendiğiniz için.Ben bu bloğu http://mutfaksirlari.com/ sitesinden aldım.Siteye girip ücretsiz blog aç butonuna tıklarsanız bloğunu açabilirsiniz.Resimli tarifler koyarsanız daha çok ilgi çeker ve yardımcı olursunuz.Umarım yardımcı olmuşsumdur başka sorularınız olursa teraskeyfim@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

  2. merhaba mervecim yazdığın tariflerin birkaçını denedim. süper oldu. çok teşekkür ediyorum. kabul günümde yapmış olduğum ikramların resmini çektim. sana göndermek istiyorum. ama nasıl gönderebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir